Site İçi Arama: "elbise askısı"

Site içerisinde arama sonucu 14 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER


İÇERİK

Sakalar Askı markalı plastik askıların üreticisi olan Sakalar Askı Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kurulduğu tarihten itibaren  hazır giyim sektörüne plastik askı, plastik klips etiket, kravat askısı ve diğer plastik konfeksiyon aksesuarlarını üretmektedir.

Sakalar Askı Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti  22 yılı aşkın bir süredir plastik elbise askısı ve plastik etiket konusunda Türkiye'nin lider işletmelerinden biri olmuştur.

Sakalar askının misyonu; kalite bilincini yaymak, bireylerin tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için fırsatlar sunmak, ürünlerini kullanan tüm insanlara karşı sorumluluk duymak, bunu yaparken de uluslar arası normlardaki işletme ve kalite anlayışı ile hareket ederek her türlü elbise askısı, konfeksiyon askısı, konfeksiyon aksesuarları ve plastik sektöründe Türkiye'nin standartlarını aşarak Dünya çapında bir müessese bünyesine bürünmektir.

Sakalar askı müşteri taleplerini her zaman en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılamakta ve bunu yaparken de en uygun fiyatla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kalite Politikamız;

»  Standartlara uygun zamanında ve ekonomik hizmet.

»  Sürekli iyileştirme ve Araştırma - Geliştirme faliyetleri.

»  Çevreye saygı - geleceğe sorumluluk.

»  İnsan kaynaklarımıza verdiğimiz önem.

»  Toplam kalitede mükemmellik.

»  Modern teknoloji ve çağdaş yönetim.

Detaylı Bilgi

HABERLER

Erkek Büyük Plastik Ceket Askısı

Sahip saydam buzlu, mat, krom, kromajlı, süet veya isteğe özel kaplama seçenekleri ile 7 farklı tip Baskı için idealdir. 

Erkek ceketleri ve paltoları için ideal

Gömlekler ve üstler için de güzel

Açılı - ceketin şeklini destekler ve avantaj için gösterir

Eşleşen elbise askısı mevcuttur.

Güçlü - sağlam U şekli tasarımı ve destek 44 mm kalınlığında omuzlar

Boyut - 45cm genişliğinde, erkek ceketleri için mükemmel boyut

Siyah Plastik askı serimizin bir parçası:

Stil - geniş bir seçim, şık koleksiyonlara fonksiyonel ekonomi askı

Menzil - çentikli veya alttan askılı askılar; pantolon, ceket ve elbise askıları; artı özel etek ve triko askıları

Baskı - siyah, renkli marka logoları için iyi bir fondur.

Detaylı Bilgi

KATEGORİLER

Plastik Askı İmalatı; Mağaza, otel, kişisel, tüm tekstil ürünleriniz için. | varak askı, yaldızlı askı, askı, plastik askı, elbise askısı, giysi askısı, plastik elbise askısı, ceket askısı, üst giyim askısı, pantolon askısı, gömlek askısı, alt giyim askısı, ahşap görünümlü askı, metal askı, iç çamaşırı askısı, mayo askısı, bikini askısı, lüks mağaza askısı, kuru temizleme askısı, konfeksiyon askısı, otel askısı, askı aksesuarları
Detaylı Bilgi

İstanbul merkezli plastik askı fabrikamız | türkiye askı, istanbul askı, toptan askı, ihracat askı, toptan plastik askı, logolu askı, baskılı askı, ekonomik askı, plastik otel askısı, elbise askısı, kromaj askı, plastik kromaj askı, varak baskı askı
Detaylı Bilgi