Sakalar Askı markalı plastik askıların üreticisi olan Sakalar Askı Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kurulduğu tarihten itibaren  hazır giyim sektörüne plastik askı, plastik klips etiket, kravat askısı ve diğer plastik konfeksiyon aksesuarlarını üretmektedir.

Sakalar Askı Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti  22 yılı aşkın bir süredir plastik elbise askısı ve plastik etiket konusunda Türkiye'nin lider işletmelerinden biri olmuştur.

Sakalar askının misyonu; kalite bilincini yaymak, bireylerin tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için fırsatlar sunmak, ürünlerini kullanan tüm insanlara karşı sorumluluk duymak, bunu yaparken de uluslar arası normlardaki işletme ve kalite anlayışı ile hareket ederek her türlü elbise askısı, konfeksiyon askısı, konfeksiyon aksesuarları ve plastik sektöründe Türkiye'nin standartlarını aşarak Dünya çapında bir müessese bünyesine bürünmektir.

Sakalar askı müşteri taleplerini her zaman en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılamakta ve bunu yaparken de en uygun fiyatla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kalite Politikamız;

»  Standartlara uygun zamanında ve ekonomik hizmet.

»  Sürekli iyileştirme ve Araştırma - Geliştirme faliyetleri.

»  Çevreye saygı - geleceğe sorumluluk.

»  İnsan kaynaklarımıza verdiğimiz önem.

»  Toplam kalitede mükemmellik.

»  Modern teknoloji ve çağdaş yönetim.