Site İçi Arama: "askı"

Site içerisinde arama sonucu 78 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER


İÇERİK

Sakalar Askı markalı plastik askıların üreticisi olan Sakalar Askı Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kurulduğu tarihten itibaren  hazır giyim sektörüne plastik askı, plastik klips etiket, kravat askısı ve diğer plastik konfeksiyon aksesuarlarını üretmektedir.

Sakalar Askı Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti  22 yılı aşkın bir süredir plastik elbise askısı ve plastik etiket konusunda Türkiye'nin lider işletmelerinden biri olmuştur.

Sakalar askının misyonu; kalite bilincini yaymak, bireylerin tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için fırsatlar sunmak, ürünlerini kullanan tüm insanlara karşı sorumluluk duymak, bunu yaparken de uluslar arası normlardaki işletme ve kalite anlayışı ile hareket ederek her türlü elbise askısı, konfeksiyon askısı, konfeksiyon aksesuarları ve plastik sektöründe Türkiye'nin standartlarını aşarak Dünya çapında bir müessese bünyesine bürünmektir.

Sakalar askı müşteri taleplerini her zaman en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılamakta ve bunu yaparken de en uygun fiyatla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kalite Politikamız;

»  Standartlara uygun zamanında ve ekonomik hizmet.

»  Sürekli iyileştirme ve Araştırma - Geliştirme faliyetleri.

»  Çevreye saygı - geleceğe sorumluluk.

»  İnsan kaynaklarımıza verdiğimiz önem.

»  Toplam kalitede mükemmellik.

»  Modern teknoloji ve çağdaş yönetim.

Detaylı Bilgi

Pantolon ve Eteklerde Ekonomik Plastik Klipsli Askı
  • Pantolon ve etek tutacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
  • Ayrıca herhangi bir giysi veya kumaşı havlu veya çarşaf gibi ilmeksiz olarak asar.
  • Klipsler farklı giysi genişliklerini ayarlamak için çubuk boyunca hareket edebilir.
Detaylı Bilgi

HABERLER

Gömlekler, üstler, bluzlar ve tişörtler için ideal
Ceketler ve paltolar için de
Etekleri asmak için çentikler veya halkalı herhangi bir giysi
Düz, böylece asılı alanı en iyi şekilde kullanır
Şık Kaymaz - 'yumuşak dokunuşlu' kaplama,% 100 kaymazdır, çirkin kavramalara gerek kalmadan muhteşem görünür!
Stil - Saten krom metal işlemeli, canlı, çağdaş ve yüksek kaliteli
Kalite - şık bir yüzeye sahip sağlam plastik çerçeve
sahip saydam buzlu, mat, krom, kromajlı, süet veya isteğe özel kaplama seçenekleri ile 7 farklı tip Baskı için idealdir.

Detaylı Bilgi

Erkek Büyük Plastik Ceket Askısı

Sahip saydam buzlu, mat, krom, kromajlı, süet veya isteğe özel kaplama seçenekleri ile 7 farklı tip Baskı için idealdir. 

Erkek ceketleri ve paltoları için ideal

Gömlekler ve üstler için de güzel

Açılı - ceketin şeklini destekler ve avantaj için gösterir

Eşleşen elbise askısı mevcuttur.

Güçlü - sağlam U şekli tasarımı ve destek 44 mm kalınlığında omuzlar

Boyut - 45cm genişliğinde, erkek ceketleri için mükemmel boyut

Siyah Plastik askı serimizin bir parçası:

Stil - geniş bir seçim, şık koleksiyonlara fonksiyonel ekonomi askı

Menzil - çentikli veya alttan askılı askılar; pantolon, ceket ve elbise askıları; artı özel etek ve triko askıları

Baskı - siyah, renkli marka logoları için iyi bir fondur.

Detaylı Bilgi

Sizin için olasılıkları genişleterek, size 'Kişiselleştirilmiş Askılar' seçeneğini sunuyoruz. 'Kişiselleştirilmiş Askılar'ın işletmeniz için benzersiz bir pazarlama aracı yaptığını ve özellikle her satın alımda verdiğiniz takdirde marka adınızı yaydığını biliyoruz. Logonuzun çeşitli uygulamalarımız, orijinalliğini korurken ürününüzün tadını da etkileyecektir.
Askı Kişiselleştirme İhtiyacınıza göre…
Sakalar Askıları Plastik Askı Üreticileri, yaşam tarzlarını zenginleştirmek için standartlara sahip en kaliteli Plastik Askı Üreticileri ile en iyi askıları üretmeyi taahhüt eder. En iyisinden başka bir şey verme inancına sahip olan yetenek havuzumuz, askılarımızın tasarımlarını ve konseptlerini mutlak mükemmellik ile geliştirmek için yenilikçi yollar bulma konusunda sürekli çalışmaktadır. Mükemmelliğe doğru istikrarlı bir şekilde yürüyen Dürüstlük, İncelik Tutkusu ve Uyarlanabilirlik gibi güçlü temeller üzerinde duruyoruz.

Şirketimizin profesyonelleri yenilikçi fikirlere ve çabalara profesyonel olarak profesyonelce tasarladılar ve bu Askıları büyüme vizyonuyla ve yeni kaliteyi ve dayanıklı ürünleri yenilikçi ve kolay bir şekilde ve uygun maliyetli bir şekilde geliştirme misyonuyla tasarladılar. Temel olarak ve ısrarla çalışmak temel olan bu şirket, çok sayıda ticari büyüme ile muazzam bir büyüme yolu kazandı.

Kendimizi daha yeni ürünlerle sunmaya ve kalite standartlarını korumamıza özen göstererek daha fazla sabır, sebat ve coşku ile çalışmamızı teşvik etti, bu da iş modellerine tatmin edici ve güçlü bir durum kazandırdı.

Detaylı Bilgi

Sakalar askıları Plastik Askı Üreticileri, yaşam tarzlarını zenginleştirmek için standartlara sahip en kaliteli Plastik Askı Üreticileri ile en iyi askıları üretmeyi taahhüt eder. En iyisinden başka bir şey verme inancına sahip olan yetenek havuzumuz, askılarımızın tasarımlarını ve konseptlerini mutlak mükemmellik ile geliştirmek için yenilikçi yollar bulma konusunda sürekli çalışmaktadır. Mükemmelliğe doğru istikrarlı bir şekilde yürüyen Dürüstlük, İncelik Tutkusu ve Uyarlanabilirlik gibi güçlü temeller üzerinde duruyoruz.

Şirketimizin profesyonelleri yenilikçi fikirlere ve çabalara profesyonel olarak profesyonelce tasarladılar ve bu Askıları büyüme vizyonuyla ve yeni kaliteyi ve dayanıklı ürünleri yenilikçi ve kolay bir şekilde ve uygun maliyetli bir şekilde geliştirme misyonuyla tasarladılar. Temel olarak ve ısrarla çalışmak temel olan bu şirket, çok sayıda ticari büyüme ile muazzam bir büyüme yolu kazandı.

Kendimizi daha yeni ürünlerle sunmaya ve kalite standartlarını korumamıza özen göstererek daha fazla sabır, sebat ve coşku ile çalışmamızı teşvik etti, bu da iş modellerine tatmin edici ve güçlü bir durum kazandırdı.

Detaylı Bilgi

SAKALAR Askı bir Plastik Askı imalatçısı olup fabrika Türkiye İstanbul'dadır. Askıları, yaşam tarzlarını zenginleştirmek için en yüksek kalite standartlarına sahip en iyi Plastik Askı Üreticisi İstanbul'da üretmeye kararlıdır. En iyisinden başka bir şey verme inancına sahip olan yetenek havuzumuz, tasarımcı askılarımızın tasarımlarını ve konseptlerini mutlak mükemmellik ile geliştirmek için yenilikçi yollar bulmak için sürekli çalışmaktadır. Mükemmelliğe doğru istikrarlı bir şekilde yürüyen Dürüstlük, İncelik Tutkusu ve Uyarlanabilirlik gibi güçlü temeller üzerinde duruyoruz.

Şirketimizin profesyonelleri yenilikçi fikirlere ve çabalara profesyonel olarak profesyonelce tasarladılar ve bu Askıları büyüme vizyonuyla ve yeni kaliteyi ve dayanıklı ürünleri yenilikçi ve kolay bir şekilde ve uygun maliyetli bir şekilde geliştirme misyonuyla tasarladılar. Temel olarak ve ısrarla çalışmak temel olan bu şirket, çok sayıda ticari büyüme ile muazzam bir büyüme yolu kazandı.

Kendimizi daha yeni ürünlerle sunmaya ve kalite standartlarını korumamıza özen göstererek daha fazla sabır, sebat ve coşku ile çalışmamızı teşvik etti, bu da iş modellerine tatmin edici ve güçlü bir durum kazandırdı.

Detaylı Bilgi

Moda Askıları, her kıyafet için bir Tasarımcı Askı Üreticisidir. Yaşam tarzlarını zenginleştirmek için en yüksek kalite standartlarına sahip en iyi tasarımcı askıları üretmeyi taahhüt eder. En iyisinden başka bir şey verme inancına sahip olan yetenek havuzumuz, tasarımcı askılarımızın tasarımlarını ve konseptlerini mutlak mükemmellik ile geliştirmek için yenilikçi yollar bulmak için sürekli çalışmaktadır. Mükemmelliğe doğru istikrarlı bir şekilde yürüyen Dürüstlük, İncelik Tutkusu ve Uyarlanabilirlik gibi güçlü temeller üzerinde duruyoruz.

Müşterilerimizin güvenini takdir ederek, yeni yenilik ve konsept ufkunu açarken, askı imalat endüstrisindeki en güçlü markalardan biri olmayı hedefliyoruz.

Detaylı Bilgi

Plastik Pantolon Askıları İmalatı ve Askı Tedarikçiler olduğunu, Biz uygun ulaşım erişimi ile İstanbul'da bulunan tüm uluslararası kalite standartlarına uygun ve dünya çapında farklı pazarlarda takdir edilmekteyiz. Biz doğrudan en iyi fiyat ve en iyi ürünleri sunabiliriz. Plastik Pantolon Askılarının kalitesini sağlayabilen kendi test laboratuarımız ve en gelişmiş ve eksiksiz denetim ekipmanımız var. Güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var ve geliştirebiliriz. ve teklif veya müşterilere sunulan örnekleri göre ürünler üretmek. Bizim görevimiz size en yüksek değeri sunmak için en iyi kalite, en iyi hizmeti ve en düşük fiyatları etmektir.

 

Detaylı Bilgi

Kromaj Askı Imalatı; Gümüş gibi parlak, mavimsi beyaz, kolay kınlan sert bir maden olan krom havaya karşı çok dayanıklıdır, nemli havada bozulmaz, yani paslanmaz. Bu niteliğinden dolayı, paslanma olasılığı büyük olan madenlerden birçoğu ince bir krom tabakası ile kaplanır (kromlama).

Krom, doğada genellikle kristal halde bulunur. Dünyamızın katılaşması sırasında ilk kristalleşen elementlerden biridir. Krom filizi kromit adını taşır, krom taşı demektir. Çoğunlukla kayalar içinde ince kristaller halinde bulunur. Kromun birçok filizi bilinmektedir; bunlardan zümrüt, yakut ve safir değerli taşlar olduğundan süs eşyası yapımında kullanılır. Ama en yaygın krom filizi kromittir.

Krom en başta demiri sertleştirmekte kullanılır. Krom-demir alaşımı çok sert olduğundan eğe gibi aşındırıcı âletlerin yapımında işe yarar. Krom-nikel alaşımının katıldığı demir ise çok dayanıklı ve esnek bir çelik verir. Bunlardan çeşitli makine parçalan, zırhlar, köprüler, elektrik dirençleri yapılır.

Krom-volfram alaşımları ise çok daha serttir, özellikle sert malzemeyi işlemek için kullanılan uçların yapımına yarar. Bu nedenlerle krom bileşikleri sanayide çok kullanılır. Bu bileşikler 2, 3, 5, 6, 7 değerlidir. Bunlardan krom 2 bileşikleri mavi, krom 3 bileşikleri yeşil, krom 6 ve 7 bileşikleri sarı, turuncu ve kırmızı renkte olur. Bu niteliklerinden dolayı krom bileşikleri boya sanayiinde de geniş ölçüde kullanılır.

Detaylı Bilgi

Ceket askısı imalatı; Ceket kırışmadan düzgün bir biçimde elbise dolabına ya da duvar askısına asılması için insan omuzu biçiminde tasarlanmış bir eşyadır.

Bazı ceket askılarının altında düz bir çıta bulunur ve bu da pantolon asmak için kullanılır. Yine bazı çeşitlerinin her iki kenarlarında bayanların etek askısı asmaları için küçük kancalar bulunabilmektedir. Özel tasarım ürünlerin imalatına siz değerli müşterimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

Pantolon askısı; Pantolonların kırışmadan düzgün bir biçimde elbise dolabına ya da duvar askısına asılması için insan omuzu biçiminde tasarlanmış bir eşyadır. Bazı elbise askılarının altında düz bir çıta bulunur ve bu da pantolon asmak için kullanılır. Yine bazı çeşitlerinin her iki kenarlarında bayanların etek askısı asmaları için küçük kancalar bulunabilmektedir. Özel tasarım ürünlerin imalatına siz değerli müşterimize sunmaktayız.

 

Detaylı Bilgi

Etek  kırışma dan düzgün bir biçimde elbise dolabına ya da duvar askısına asılması için insan omuzu biçiminde tasarlanmış bir eşyadır.
Yine bazı çeşitlerinin her iki kenarlarında bayanların etek askısı asmaları için küçük kancalar bulunabilmektedir. Özel tasarım ürünlerin imalatına siz değerli müşterimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

Bluz, buluz, kazak, tişört, badi, swet, hırka vs. kırışma dan düzgün bir biçimde elbise dolabına ya da duvar askısına asılması için insan omuzu biçiminde tasarlanmış bir eşyadır.

Yine bazı çeşitlerinin her iki kenarlarında bayanların Bluz askısı asmaları için küçük kancalar bulunabilmektedir. Özel tasarım ürünlerin imalatına siz değerli müşterimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

BANNER


KATEGORİLER

1995 günümüze plastik askı imalatı | ikitelli, imalat, toptan, ithalat, İstanbul, Türkiye, askı ithalatı, askı imalatı, plastik askı imalatı
Detaylı Bilgi

Plastik Askı İmalatı; Mağaza, otel, kişisel, tüm tekstil ürünleriniz için. | varak askı, yaldızlı askı, askı, plastik askı, elbise askısı, giysi askısı, plastik elbise askısı, ceket askısı, üst giyim askısı, pantolon askısı, gömlek askısı, alt giyim askısı, ahşap görünümlü askı, metal askı, iç çamaşırı askısı, mayo askısı, bikini askısı, lüks mağaza askısı, kuru temizleme askısı, konfeksiyon askısı, otel askısı, askı aksesuarları
Detaylı Bilgi

Dijital medya odamızda, katalog, sosyal medya, fabrika tanımı ve kurumsal kimliğimize ulaşabilirsiniz. | askı kataloğu, askı sosyal medya, askı fabrikası, sakalaraskı
Detaylı Bilgi

İstanbul merkezli plastik askı fabrikamız | türkiye askı, istanbul askı, toptan askı, ihracat askı, toptan plastik askı, logolu askı, baskılı askı, ekonomik askı, plastik otel askısı, elbise askısı, kromaj askı, plastik kromaj askı, varak baskı askı
Detaylı Bilgi

Ceket, Palto, Takım Elbise vb. kişiye özel toptan satış ile plastik askı imalatı | bakır kaplamalı askı, süet kaplamalı askı, kadife kaplamalı askı, krom kaplamalı askı, kromaj askı
Detaylı Bilgi